MUBI Coin, BRC20 akımının son gözdesi hızlı yükseliyor

Estimated read time 3 min read

MUBI Coin, son zamanlarda hızlı hareket ederek BRC20 token’lar arasında ilgi çekmeye devam ediyor.

MultiBit Bridge yani MUBI Coin, BRC20 tokenler arasında hızlı yükselişi ile merak konusu oldu. BRC20 hareketliliği genel olarak kripto sektöründe dikkat çekmeye devam ederken BRC20 tokenleri da bir çok kripto projesi arasından sıyrılmaya devam ediyor ve MUBI Coin ve benzerleri ile bu yükseliş devam edecek gibi görünüyor.

MUBI – MultiBit Bridge Nedir?

MultiBit Bridge, ETH zinciri, BNB zinciri ve BTC ağı arasında tokenların kesintisiz transferine olanak tanıyan güvenli ve etkili bir köprüleme mekanizması sunar. ERC20 tokenlerini BRC20 tokenlarıyla birleştiren MultiBit Bridge, BRC20 tokenlerinin likiditesini artırır ve Bitcoin ekosisteminin büyümesini ve gelişmesini destekler.

Mutibit (MUBI Coin) ile BRC20 tokenlerini Ethereum’a getirme süreci verimli ve basit hale geliyor. Artık ayrı blockchain ekosistemlerinin sınırlamalarına bağlı olmayan kullanıcılar, Ethereum’un geniş ağının, sağlam altyapısının ve gelişen merkezi olmayan finans (DeFi) ekosisteminin gücünden yararlanabilir.

İster deneyimli bir kripto meraklısı ister yeni yetişen bir yatırımcı olun, Mutibit genişletilmiş likidite, birlikte çalışabilirlik ve gelişmiş finansal esneklik dünyasına açılan bir kapı sunar. BRC20 tokenlerinizi sorunsuz bir şekilde Ethereum’a taşıyarak çeşitli yatırım fırsatlarına, merkezi olmayan borsalara, borç verme platformlarına ve daha fazlasına kapı açın.

MUBI Coin işleyişi?

MultiBit, Bitcoin’in sağlam değer deposu özelliğini Ethereum’un EVM ağlarının programlanabilirliğiyle birleştirir. Birlikte çalışabilirlik yoluyla Bitcoin’in faydasını artıran MultiBit, Ethereum ekosistemini istikrarlı, önemli varlıklarla zenginleştirmeyi hedefliyor. Yeniliği teşvik etmek ve merkezi olmayan uygulamaların ve DeFi’nin potansiyelini güçlendirmek. Bu simbiyotik birleşme, canlı, birbirine bağlı bir blockchain ortamı yaratma vaadini taşıyor ve BRC20’lerin yönlendirdiği kripto alanında yeni bir büyüme çağını ateşliyor.

BRC20 - Source: medium

MUBI Coin yorumu

BRC20 tokenler hype ile yükselmeye devam ettikçe MUBI Coin de yükselişine devam edecektir. Sadece bir kaç günde iki katı değerlemeye gelen MUBI Coin için özellikle Binance listelemesi merak konusu. İlgi ve beklenti Binance listelemesi yönünde ve eğer bu listeleme gerçekleşirse BRC20 Token olan MUBI’nin yükselişi de kazçınılmaz olacaktır.