MICE Coin Nedir BRC20 token’i MICE borsa listelenmesi

Estimated read time 2 min read

MICE Coin bir BRC20 token olarak piyasada varlık göstermektedir.

MICE Coin yoğun bir şekilde BRC20 token ilgisi ile ortaya çıkan ve kendine yer edinmeye çalışan bir projedir. BRC20’lerin piyasaya sürülmesi, kripto pazarında bir coşku dalgası yarattı ve Bitcoin için yeni bir inovasyon çağının sinyalini verdi.

BRC20 token ilgisi nasıl oldu

BRC20 token projeleri ilklerinden biri olan ORDI‘nin Binance listelenmesi ve fiyat artışının tetiklediği dalgalanma etkisi ile diğer BRC20 konseptli kripto paralar önemli bir artış yaşadı.

BRC20 tokenleri ivme kazandıkça ve Ordinaller NFT ekosisteminde kendine bir yer edinirken, bu gelişen alanı yakından takip edin. Dikkatler bu yeni katılımcılar üzerinde yoğunlaşırken herkesin aklındaki soru şu: MICE Coin ve BRC20 takımı için sırada ne var?

MEME Coin bir son mu?

BRC20, Bitcoin zincirinde basılan deneysel bir meme tokenidir. Tokenlar zincir üzerinde sıra protokolü kullanılarak dağıtılır ve herkes tarafından basılabilir. İlk gelen ilk alır ilkesine dayanır ve akıllı sözleşmeleri desteklemez.

Brc20 tokeni merkezi değildir. Özel yerleştirme veya ön satış yoktur ve kilit açma veya stake etme yoktur. Herkes katılabilir. Aynı zamanda brc20’nin işlevi tektir ve nicelik dışında başka bir yetkilendirme yoktur.

Şu anda Bitcoin zincirindeki yazıların çoğu BRC20’dir ve bunun özel bir anlamı yoktur. Sadece spekülatörler ikinci Ordi olmayı umarak tekrar tekrar denerler, ancak çemberin dışına çıkmak kolay değildir.

MICE Coin yorumu

BRC20 token projelerinden MICE Coin alım-satımı yoğun ilgiden dolayı büyük kazançlar sağlayabilir. Burada dikkat edilmesi gereken husus, BRC20, SRC20 ve DRC20 gibi benzerlerinin de oluştuğu ve genel olarak ilginin birden bire başka ekosistemlere kayacağı göz önünde bulundurulmalıdır. BRC20 tokenler tıpkı Bitcoin gibi kripto para sektörü için başlangıç sayılmaktadır.

Bu ilgi ve merakın DRC20 tokenler ile birlikte Doge Coin üstünde de etkisi görülmektedir.