ACE Coin Nedir, Ace Coin yorumu ve teknolojisi

Estimated read time 2 min read

ACE Coin (Fusionist), bağımsız olarak geliştirilen bir AAA oyunudur.

ACE Coin (Fusionist) ile müşteri, AAA görsel efektleri elde etmek için HDRP’yi (Yüksek Çözünürlüklü İşleme Boru Hattı) kullanan işleme segmentiyle birlikte Unity motorunu kullanır.

Ağ segmenti, gerçek zamanlı senkronizasyon teknolojisini (KCP + düz arabellek protokolü) benimser ve tüm hesaplama sonuçları, hile olasılığının bulunmadığından emin olmak için arka uç tarafından belirlenir.

Ek olarak, Unity WebGL teknolojisini kullanan, bilgisayarlarda veya mobil cihazlarda çalışabilen, kullanıcı erişilebilirliğinin en üst düzeye çıkarılmasını sağlayan hafif bir istemci geliştirdik.

Dayanıklılık Ana Ağı Nedir?

Endurance, kanıtlanmış, tamamen EVM Uyumlu blockchain altyapısı BAS üzerine inşa edilmiş, yüksek performanslı, dijital eğlence odaklı bir yan zincirdir. Oyun sektörünün duayenleri tarafından oluşturulan lider web3 oyun stüdyosu Fusion Interactive tarafından başlatılan Endurance, anlık işlemleri ve ultra düşük ücretleri optimize ederek milyonlarca oyun içi/sosyal işlemin sorunsuz bir şekilde yürütülmesine olanak tanıyor.

OP-Endurance Network Nedir?

Bu, OP Stack teknolojisini kullanan Dayanıklılık Katmanımız 1 için Toplama Katmanı 2’yi temsil eder. Orijinal OP Stack teknolojisi yalnızca Ethereum üzerinde Optimistic Rollup‘lar oluşturmayı destekler (örneğin, iyi bilinen L2 ağı Base ağı bu teknoloji kullanılarak oluşturulmuştur) ve Ethereum dışındaki diğer Katman 1’leri desteklemez. Ancak geliştiricilerimiz OP Stack kaynak kodunu forklayarak onun Endurance Layer 1’i desteklemesini sağladı (bu süreçte BNB Chain’in Layer 2 modifikasyonlarına — opBNB’den bahsettik). Blockchain kaşifinin ön ucu, L1 ve L2 arasındaki işlem verilerinin görüntülenmesini destekleyen Blockscout ön ucunun en son sürümünü kullanır.

ACE Coin Yorumu

ACE coin yakın zamanda Binance borsası tarafından borsa listelenmesi ile duyuruldu. Şimdilik 147 milyon maksimum madeni para birimine sahip olarak BNB Smart Chain ağında ortaya çıkarılacak. Yeni bir token olacağı için değeri listelenme ile birlikte belli olacak.