Perl Coin, Perlin’in ekolojik gerçek dünya varlığı

Estimated read time 2 min read

Tokenleştirilmiş gerçek dünya ekolojik varlıkları

Perlin’in son projesi PERL.eco (Perl Coin) olan Gezegensel Ekosistem Kayıt Defteri, karbon kredileri ve biyoçeşitliliği, NFT’leri ve merkezi olmayan (DeFi) ödülleri tokenize ederek ekolojik gerçek dünyadaki varlıklar için blockchain teknolojilerini kullanacak.

PERL.eco, tokenizasyona ve tokenleştirilmiş karbon varlıkları, genomik biyolojik çeşitlilik ve daha fazlası gibi ekolojik bağlantılı varlıkların daha geniş çapta benimsenmesine odaklanıyor.

PERL coin, token sahiplerinin teşvik sistemini belirlemede, geniş bir paydaş tabanı oluşturmada ve ağdaki ekonomik değer akışını kolaylaştırmada kritik bir rol oynamasına olanak tanır. PERL sahipleri bu ücret modeli ve dağıtımının yanı sıra diğer önemli kararlara ilişkin oy kullanma hakkına sahiptir.

PERL.eco şu temel alanlara odaklanıyor:

  • Karbon Karbon kredilerini tokenize ediyoruz ve kullanıcılar emisyonlarını dengeleyebilir ve karbonun gelecekteki büyümesine katkıda bulunabilirler.
  • Biyoçeşitlilik Biyoçeşitlilik değerinin arz ve talebini birbirine bağlayan bir pazar yaratmayı amaçlıyoruz. Bu, iklim değişikliği kötüleştikçe acilen ihtiyaç duyulan bir şey olan biyolojik çeşitliliğin korunmasını teşvik edecektir. 3. NFT’ler Kritik düzeyde tehlike altındaki türlerin ve habitatların korunmasına fon sağlamak amacıyla NFT’ler geliştirmek için küresel çapta tanınan yaban hayatı, okyanus ve çevre yardım kuruluşlarıyla birlikte çalışıyoruz.
  • DeFi PERL token sahiplerinin kalıcı olarak farm yapmalarına ve ücretsiz teşvikler kazanmalarına izin vereceğiz.
  • Blockchain altyapısı Kendi hisse kanıtı blok zincirimize sahip olmayı planlıyoruz.
  • Eğitim ve evrim Toplumun gezegeni koruma konusunda bize katılmasını sağlamanın önemine inanıyoruz.

PERL.eco Fiyat Verileri

Mevcut CoinMarketCap sıralaması 1035. sırada yer almaktadır ve şu an itibariyle piyasa değeri yaklaşık 5 milyon USD civarındadır. Maksimum arzı 1.033.200.000 PERL coin içerisinde 490.938.908 PERL coin dolaşım arzına sahiptir.

Mevcut kur üzerinden PERL.eco’yu nereden satın almak için en iyi kripto para borsaları şu anda Binance, Bitrue, BingX, Bitget ve Tapbit’tir. Listelenen diğerlerini kripto borsaları sayfamızda bulabilirsiniz.