Magic Eden, yeniliklerle birlikte Polygon desteğini arttırıyor

Estimated read time 1 min read

NFT platformu Magic Eden, Polygon desteğini bir toplama aracı da dahil olmak üzere yeni özelliklerle arttırıyor ve Polygon API’sini halka açık olarak yayınlıyor.

NFT pazarı Magic Eden, birden fazla pazar yerindeki listeleri birleştirebilen bir toplama aracı da dahil olmak üzere çeşitli yeni özelliklerle Polygon’a desteğini güçlendiriyor.

Magic Eden ayrıca Polygon PoS pazarında telif hakkı yaptırımı uyguladığını ve projelerin pazar özelliklerini entegre etmesine olanak sağlamak için Polygon API’sini kamuya açık hale getirdiğini belirtti.

Magic Eden‘ın kurucu ortağı ve CEO’su Jack Lu, “Polygon’da mümkün olanın sadece yüzeyini kazıdığımızı düşünüyoruz” dedi. “Bu yeni özelliklerden bazılarını piyasaya sürerek ve açarak daha fazla koleksiyoncunun, yaratıcının ve oyun geliştiricinin bize katılacağını ve Polygon ekosistemini birlikte büyütmeye devam edebileceğimizi umuyoruz.”

Magic Eden başlangıçta Solana‘nın dijital varlık pazarı olarak hizmet vermek üzere kurulmuş olsa da platform, Kasım 2022’de Katman 2 Ethereum ölçeklendirme ağı Polygon için destek ekledi.