Alpha Coin Nedir, Alpha Coin yorum ve ilerleyişi

Estimated read time 2 min read

Alpha Coin (APC) nedir?

Alpha Coin (APC), açık kaynak kodlu, ethereum tabanlı, özel script algoritmalı Akıllı Sözleşme ERC 20’dir. Alpha coin birinci sınıf madencilik temeline dayanmaktadır, madencilik çiftliğini geliştirmek için uzmanlar tarafından görevlendirilmiştir.

Alpha Coin (APC) bir kripto para birimi belirtecidir ve Ethereum platformunda çalışır. APC’Nin mevcut arzı 65.000.000 olup dolaşımda 33.511.881,542 adet bulunmaktadır.

Neden APC Coin?

Madencilik alanının geliştirilmesi ve modernizasyonu için ve aktivasyon İçin “APC” teknolojisi ile daha az elektrik enerjisi ve daha az zaman harcayarak madencilik yapmaktadır.

APC Coin Finansal hizmetler sektöründe birçok uygulamaya sahiptir. Hemen hemen her bankanın SWIFT mesajları şu anda işlemleri güvenli bir şekilde gerçekleştirmek için kullanılıyor ancak Ethereum Akıllı sözleşmeleri, ağın geçerliliğini yitirmesine neden olabilir. Dağıtılmış not defterleri stabil hale getirilebilir ve bankaları ve tüketicileri yılda 20 milyar dolara kadar (çok sayıda güvenli öğe) tasarruf yapmalarına imkan tanıyabilir; bu aynı zamanda bankaların etik olmayan davranışlarından ve bunun sonucunda ortaya çıkan baskılardan korunmasına da yardımcı olacaktır.

Finansal hizmetler için kolaylıklar sağlamak amacıyla hareket etmektedir. Bu anlamda kendini ispatlamış ve akıllı sözleşmeler ile finansal hizmetlerde çığır açmış Ethereum ekosistemini kullanarak hedefina ulaşma gayretindedir.

Daha fazla teknik veri bulabilmek için Alpha Coin CoinMarketCap linkinden faydalanabilirsiniz. Linkten Ethereum sözleşmesini inceleyebilir, coin ile ilgili grafiği inceleybilirsiniz. Ayrıca, web sitesi ve sosyal medya hesaplarını da bulabilirsiniz.