1000Sats coin (Sats Coin) nedir Binance listelenmesi ne zaman?

Estimated read time 2 min read

Sats Coin (1000SATS) Nedir?

100Sats Coin, Binance listelenme duyurusu açıkladığından itibaren kripto sektörü içinde hemen ilgi ve merak uyandırmaya başladı. Sats Coin hakkında bir kaç ufak bilgiyi açıklayalım.

SATS, satoshi’ye saygı duruşu niteliğindeki bir BRC-20 tokenidir. SATS, Bitcoin’in en küçük birimi olan satoshi’nin kısaltmasıdır. Bir satoshi 0,00000001 BTC’ye eşittir. Bu tokenin bir mem token olduğunu ve anonim bir ekip tarafından yazıldığını lütfen unutmayın. 1000SATS, SATS’nin 1.000 katıdır.


Lütfen dikkate alınız:
1000SATS, normalden daha fazla risk teşkil eden, nispeten yeni bir tokendir ve dolayısıyla da yüksek fiyat dalgalanmalarına maruz kalması muhtemeldir. Bu token için alım satıma başlamadan önce yeterli risk yönetimi uyguladığınızdan, 1000SATS’nin temel özellikleri hakkında kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve projeyi tamamen anladığınızdan lütfen emin olun.


Tohum Proje Etiketi, listelenen diğer tokenlere kıyasla daha yüksek oynaklık ve riskler sergileyebilecek yenilikçi projelere uygulanır. 1000SATS’ye Tohum Proje Etiketi uygulanacaktır.


Tohum Proje Etiketini taşıyan tokenlere alım satım erişimi kazanmak için kullanıcıların Binance Spot ve/veya Binance Margin platformlarında 90 günde bir ilgili kısa testleri geçmeleri ve Kullanım Koşulları’nı kabul etmeleri gerekir. Kısa testler, kullanıcıların Tohum Proje Etiketini taşıyan tokenlerin alım satımını yapmadan önce risklerin farkında olmalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Kullanıcılar Tohum Proje Etiketlerini ilgili Binance Spot ve Binance Marjin alım satım sayfalarının yanı sıra Piyasa Özeti sayfasında da bulabilir. Tohum Proje Etiketini taşıyan tüm tokenler için bir risk uyarısı da görüntülenecektir.