Fun Coin nedir Fun Coin yorum ve geleceği

Estimated read time 2 min read

FUN coin, yeni bir dijital oyun çağını destekliyor

FUNToken – Fun Coin, özellikle çevrimiçi kumar ve oyun endüstrisi için geliştirilmiş bir varlıktır. FUNToken, Ethereum blok zincirinin niteliklerini en son teknoloji yığınıyla birleştirerek FUN’u oyuncular, platformlar ve geliştiriciler için güçlü bir kaynak haline getiriyor. FUN, yeni bir dijital oyun çağını destekliyor:

Hızlı – XFUN Layer 2 jetonunu kullanarak hızlı cüzdandan cüzdana ve oyun içi işlemlerle oyun sürenizi en üst düzeye çıkarın. Şeffaf – İşlemler merkezi değildir, kamuya açık olarak kaydedilir ve izlenebilir. Kusursuz – FUNToken, işlemleri daha hızlı ve daha kolay hale getiren, Ploygon’da Katman 2 tokenı XFUN’a sahip, Ethereum üzerinde bir ERC20 tokenidir. Açık – Oyuncular, dapp’ler ve geliştiriciler: Herkes FUNToken’in gücünden yararlanabilir. Güvenli – FUNToken’ın mülkiyeti tamamen anonimdir.

Mevcut ürün geliştirme ve genişletme, diğer oyun operatörlerini FUNToken ekosisteminden ve oyuncu tabanından yararlanmaya aktif olarak teşvik ederek tokenin kullanımını artırıyor.

FUNToken şimdi Ethereum’dan daha performanslı ve daha ucuz olan XFUN’u Polygon’da başlattı. Bu token yalnızca FUN coin ile 1:1 köprü mekanizması aracılığıyla kullanılabilir. Kullanıcıların yeni jetonu almak için FUN’larını emanet etmeleri gerekecek, bu da sonuçta talebi artıracak ticaret arzını azaltacak.

FUNToken, XFUN ve FUN’u saklamanın ve aralarında geçiş yapmanın güvenli, gözetimsiz bir yolunu sunan XFUN Cüzdanını Google Play ve Apple Uygulama mağazalarında yayınladı.

XFUN’daki XFUN Cüzdan işlemleri gazsızdır ve sorunsuz ve hızlı çalışmaya olanak sağlar.

Herhangi bir kârın %50’sinin üç ayda bir stratejik olarak yakılması, FUNToken’ın gelecekte de değerini korumasını sağlar.