CyberConnect, Binance Labs yatırımı ile artışa geçti

Estimated read time 2 min read

Binance Labs’ın SocialFi firması CyberConnect’e yatırım yaptığını duyurmasının ardından Cyber ​​token değeri %30’dan fazla arttı.

Merkezi olmayan sosyal ağ CyberConnect, dünyanın en büyük kripto ticaret platformunun 9 milyar USD’lik risk sermayesi kolu olan Binance Labs tarafından şirkete yatırım yaptığını duyurmasının ardından token değerinin %30’dan fazla hızlı bir şekilde arttığı görüldü.

CoinGecko verilerine göre, fiyatı Çarşamba günü 5,05 dolardan 6,35 dolara kadar yükseldi. Bu, geçen ay ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 15 doların çok uzağında olmasına rağmen hızlı yükselişi dikkat çekti.

Binance Labs yatırım bölümü X’e yapılan yatırımı duyurdu. Binance Labs, gönderisinde “CyberConnect’te bir yatırım turu daha gerçekleştirdik” dedi . “SocialFi’nin web3’ü ana akım haline getirme potansiyelini görüyoruz.”

Binance Labs hakkında
Kripto para sektörünün en aktif yatırımcılarından biri olan Binance Labs’in varlıkları geçen yıl 7,5 milyar dolar seviyelerindeyken 9 milyar dolara yükseldi. Temmuz ayında Binance, web3 oyun girişimi Xterio’ya 15 milyon dolar yatırım yapmıştı.

Sosyal finans (SocialFi) platformları kriptodaki en son trendlerden biri haline geldi ve ilgi odağı konumunda devam ediyor. Şu ana kadarki en iyi projeler arasında FriendTech, PostTech ve StarsArena yer alıyor.

Şirketin web sitesine göre CyberConnect, “geliştiricilerin, kullanıcıların kendi dijital kimliklerine, içeriklerine, bağlantılarına ve etkileşimlerine sahip olmalarını” sağlayan “sosyal uygulamalar oluşturmasını” sağlamak istiyor.