Artyfact ARTY Coin nedir ve nasıl temin edilir?

Estimated read time 2 min read

ARTY Coin, Artyfact ekosisteminin yerli kripto para birimi ve yönetişim tokenidir.

Artyfact, entegre yenilikçi GameFi deneyimleri ile yeni nesil Oyun Metaverse’sidir. Artyfact kullanıcıları, AAA GameFi oyunları oynayabilir ve ARTY coin kazanabilir, oyun varlıklarını NFT olarak satın alabilir ve takas edebilir, ayrıca konserler, NFT sergileri, podyum gösterileri ve eSport turnuvaları gibi sanal etkinliklere katılabilirler.

ArtyFact Game ve Metaverse Nasıl İşler

Artyfact, her tür oyuncuya uygun çok çeşitli oyun seçenekleri sunar. Battle Royale veya yarış gibi çok oyunculu oyna-kazan oyunlarında oynayabilir ve ARTY Coin kazanılabilir. Ayrıca, Artyfact dünyasına dağılmış çok çeşitli tek oyunculu veya çok oyunculu görevlerden de geçilebilir.

Oyunda yetenek noktaları haritalara rastgele dağılmıştır. Bu noktalarda, oyuncu duvarlardan görüş, kalkan, görünmezlik, sonsuz enerji ve diğerleri gibi rastgele bir yetenek elde edebilir. Her yetenek bir dakika sürer.

Sanal etkinlikler, gerçek dünyada mevcut olmayan fırsatların önünü açıyor. Artyfact ekosistemi, vatandaşların NFT sergileri, sanal konserler, defileler ve eSpor turnuvaları gibi etkinlikler düzenlemesine ve bu etkinliklere katılmasına olanak sağlayacaktır.

ARTY, Artyfact ekosisteminin yerli kripto para birimi ve yönetişim tokenidir. Kazanmak için entegre edilmiş çözümler, değerinin büyümesini sürekli olarak teşvik eden ARTY için sabit bir talebi korur.